Bývanie, ktoré má všetkých "5P"

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus

V bezprostrednej blízkosti lesa, priamo pod svahmi Devínskej Kobyly, už čoskoro vyrastie rezidenčný projekt Stockerka. V štyroch domoch ponúkne 271 bytov a apartmánov a atraktívny verejný priestor. V lokalite ide o výnimočný projekt, ktorý disponuje skvelými parametrami. Objavte aj vy všetkých „5P“ tohto výnimočného projektu.

 

Premyslené dispozície

Stockerka už na prvý pohľad upúta zaujímavou architektúrou, pod ktorú sa podpísalo architektonické štúdio Ateliér 3M. Pri navrhovaní bytov zúročili architekti bohaté skúsenosti s rezidenčným developmentom, aby do projektu pritiahli širokú skladbu obyvateľov. V Stockerke preto nájdete menšie dvojizbové byty s účelnými dispozíciami, ktoré určite oslovia jednotlivcov či mladé páry, ale aj byty s predzáhradkami, ktoré môžu zaujať staršiu generáciu alebo rodiny s malými deťmi. Trojizbové byty s pracovňou zasa nepochybne oslovia tých, čo preferujú prácu z domu. V Stockerke ale nájdete aj byty s troma samostatnými spálňami určené pre rodiny s dvoma či viacerými deťmi, aj skutočne veľkorysé štvor- až päťizbové byty s rozľahlou terasou a ďalším príslušenstvom v podobe šatníka či skladu. V Stockerke je skutočne z čoho vyberať.

 

Priestranné terasy, balkóny aj predzáhradky

V závislosti od umiestnenia disponujú všetky byty v projekte Stockerka väčšou či menšou plochou exteriéru. Majiteľov bytov na prízemí potešia predzáhradky s výmerou až 28 metrov štvorcových, byty na najvyšších poschodiach disponujú priestrannými terasami s rozlohou aj viac ako 100 metrov štvorcových. Ostatné byty disponujú praktickými balkónmi. Od skorej jari do neskorej jesene si tak môžete vychutnávať pobyt na čerstvom vzduchu bez toho, aby ste museli prekročiť prah bytu.

 

Park, ktorý nemá páru

Aj verejné priestory v Stockerke sú riešené tak, aby v nich s obľubou trávili čas všetci obyvatelia projektu. Nájdete tu detské ihrisko s rôznymi prvkami pre menšie aj väčšie deti, multifunkčné ihrisko aj workout zónu, priestor vyhradený pre piknik s rodinou či priateľmi, ale aj tiché zákutia určené pre pokojný relax. A to všetko v objatí rôznorodej zelene, ktorá vytvorí dokonalú kulisu všetkým vašim outdoorovým aktivitám.  

 

Pohodlné nákupy

Stockerka už čoskoro vyrastie v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves, ktorá je vyhľadávanou lokalitou vďaka bezprostrednej blízkosti lesa, ale aj kompletnej občianskej vybavenosti priamo v štvrti. Bežné nákupy vybavíte pohodlne na pešo v blízkych supermarketoch a v pešej dostupnosti máte aj školy, poštu, ambulancie či ďalšiu vybavenosť. Víkendové rozptýlenie vám poskytne známe nákupné centrum s multiplexom a za ďalšími zážitkami sa bez problémov dopravíte autom alebo hromadnou dopravou do všetkých kútov Bratislavy.

 

Pestré zážitky

Bývanie v Stockerke oceníte aj vtedy, ak radi trávite voľný čas v prírode. Devínska Kobyla je bránou do Malých Karpát, kde na vás čaká množstvo turistických chodníkov a cyklotrás. Desiatky kilometrov udržiavaných cyklotrás objavíte aj v susednom Rakúsku alebo pozdĺž rieky Morava, kam sa bez problémov dostanete na dvoch kolesách priamo z domu.  Stockerka poteší aj nadšencov lezenia. Ku známej bratislavskej stene  Štokeravská vápenka je to zo Stockerky doslova na skok a iba pár minút jazdy autom sa nachádza aj obľúbená víkendová destinácia bratislavských lezcov – hrad Pajštún. V Stockerke a jej okolí skrátka nikdy nie je núdza o nové zážitky.

 

Príjemné ceny

A na záver ešte jeden bonus navyše. Bývanie v Stockerke teraz môžete získať za ceny, ktoré príjemne prekvapia. Dvojizbové byty s predzáhradkou dokončené v štandarde nájdete v ponuke už od 181 872 eur. Vyberte si z kompletnej ponuky dostupných bytov na stránke www.stockerka.sk a splňte si svoj sen o dokonalom bývaní v meste.