Parkovanie v podzemnej garáži na dva roky zadarmo.
Pozrieť benefity

Adresa
signature
zážitkov

Stockerka vám prináša komfortné bývanie, ktoré spája pokojné a zdravé prostredie so všetkými výhodami mestského života. Nádhernú prírodu v okolí si tak môžete užívať bez toho, aby ste stratili kontakt s Bratislavou a jej vymoženosťami. Ráno sa bez problémov dostanete do práce, podvečer si oddýchnete v zelenom parku a cez víkend vyrazíte napríklad na Devínsku Kobylu alebo do kina v blízkom multiplexe. Stockerka povýši váš domov na signature miesto pre život.

4 rezidenčné
domy
200+ moderných
bytov
1 objekt
pre vybavenosť
1 rozľahlý
park
2023 začiatok
výstavby
2026 plánovaná
kolaudácia

Stockerka PREMIUM

Túžite sa zobúdzať za štebotu vtákov a denne čerpať inšpiráciu z výhľadov na les? Stockerka Premium ponúka limitovaný počet bytov so všetkými benefitmi projektu plus jedným navyše – signature polohou tesne pri lese.

Benefity pre
pohodlný život

Parkovanie

Stockerka má pre svojich obyvateľov pripravený dostatočný počet parkovacích státí v podzemnej garáži. Navyše, pri kúpe bytu do konca júna 2024 získate parkovacie miesto v podzemnej garáži až na 2 roky úplne zadarmo. Počas tohto obdobia neplatíte žiaden nájom ani poplatok za jeho využívanie. Neskôr sa môžete rozhodnúť, či si parkovacie miesto k bytu prikúpite, alebo nie.

background
Doprava a parkovanie

Veľký park
a ihriská

Stockerka sa môže pýšiť vlastným rozľahlým parkom, kde si v pokoji oddýchnu všetky vekové skupiny. Vaši najmenší sa môžu tešiť na bezpečné detské ihrisko, športovci na multifunkčné ihrisko a seniori na príjemné posedenia na lavičkách. Navyše, len pár krokov od Stockerky sa nachádza prírodná stena pre skalolezcov.

background
Veľký park a ihriská

Občianska
vybavenosť

Priamo v jednom zo štyroch rezidenčných domov budete mať materskú škôlku a v ďalšom objekte reštauráciu. Iba 5 minút jazdy autom sa nachádza veľké nákupne centrum, vedľa ktorého už čoskoro otvoria jednu z najmodernejších nemocníc na Slovensku. Ďalšie obchody, školy, poštu, ambulancie lekárov či miestny úrad nájdete na sídlisku vo vašom susedstve.

background
Občianska vybavenosť

Doprava

Mestská časť Devínska Nová Ves sa môže pochváliť vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy. Vďaka napojeniu na diaľnicu D2 či diaľničný obchvat Bratislavy, hustej sieti MHD aj železničnému spojeniu sa pohodlne dostanete do ktorejkoľvek bližšej či vzdialenejšej destinácie.

background
Doprava a parkovanie

Komunitný
život

Stockerka myslela aj na celý rad komunitných prvkov, ktoré utužia vaše susedské vzťahy. Okrem rozľahlého parku ide najmä o miesta vyhradené na rodinné pikniky a spoločné grilovačky. Projekt tiež počíta so spoločenskou miestnosťou, kde sa môžete pravidelne stretávať a venovať ďalším zmysluplným aktivitám.

background
Komunitný život